W tegorocznej, drugiej edycji konkursu fundacja uhonorowała statuetką i tytułem „Niezwykłego ucznia” 19 osób. W ich gronie znalazł się nasz abiturient Piotr Ikier. Gratulujemy!

Projekt „Sierpczanie myślą o smogu globalnie” był częścią kampanii edukacyjnej realizowanej przez Urząd Miasta w Sierpcu we współpracy z Fundacją Edu – Inicjatywa oraz Sierpeckim Alarmem Smogowym. Przedsięwzięcie miało za zadanie mobilizować dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców oraz całe społeczności szkolne do działania na rzecz promocji czystego powietrza. W ramach projektu ogłoszono konkurs dotyczący wpływu smogu na zdrowie „3majmy się zdrowo – czyste powietrze obowiązkowo”. Szkoły, które wzięły udział w konkursie powoływały zespół aktywnych uczniów. Pod przewodnictwem  nauczyciela realizował on zaplanowane zadania konkursowe. Na zwycięskie drużyny czekały cenne nagrody.

Zespół z naszego liceum w składzie: Weronika Pakieła, Julia Skierska, Liwia Sulińska, Julia Skierska, pracujący pod kierunkiem nauczyciela biologii – pani Marzanny Urbańskiej, zajął II miejsce.

Gratulujemy.

Klip promocyjny szkoły

wrzesień 2020

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.