Po przemówieniach Gości i przewodniczącej SU, zostały wręczone listy pochwalne dla uczniów, listy gratulacyjne dla rodziców oraz nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję, szczególne osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, pracę wolontariacką oraz zaangażowanie w życie szkoły, Samorządu Uczniowskiego i Szkolnej Drużyny PCK im. Adama Jaworskiego.

Nagrodę Starosty Sierpeckiego otrzymały uczennice klasy I b: Beata Tępińska i Aleksandra Stachurska.

List pochwalny, który jest najwyższym wyróżnieniem dla uczniów klas pierwszych i drugich, otrzymali:

z klasy I a: Magdalena Petrykowska, Michał Olszewski, Alicja Koszczuk;

z klasy I b: Aleksandra Stachurska, Beata Tępińska, Barbara Kubacka, Kinga Kwaśniewska, Sylwia Mączewska, Julia Kruk, Kinga Parulska;

z klasy II b: Agnieszka Czarnecka, Olga Domin.

Rodzice wyróżnionych uczniów odebrali listy gratulacyjne.

Następnie pani dyrektor Ewa Jancewicz wraz wychowawczyniami: Joanną Kloc, Alicją Wawrocką – Świeczkowską, Marleną Peplinską, Marzanna Urbańską, wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe:

klasa I a – Magdalena Petrykowska, Michał Olszewski, Alicja Koszczuk;

klasa I b – Aleksandra Stachurska, Beata Tępińska, Barbara Kubacka, Kinga Kwaśniewska, Sylwia Mączewska, Julia Kruk, Kinga Parulska, Julia Paw, Natalia Rutkowska, Dawid Bartel, Zuzanna Sokołowska, Łukasz Szczerbiak;

klasa II a: Oskar Bogucki, Michał Zduńczyk;

klasa II b: Agnieszka Czarnecka, Olga Domin, Jakub Piątkowski, Julia Skierska, Liwia Sulińska.

Potem zostały wręczone nagrody książkowe za:

- udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, które otrzymali: Michał Olszewski, Magdalena Petrykowska, Jakub Sokołowski, Konrad Klimek;

- 100% frekwencję: Magdalena Kaźmierczak, Radosław Chmielewski, Mateusz Okraszewski, Joanna Cholewińska, Konrad Klimek;

- zaangażowanie w życie szkoły: Magdalena Petrykowska, Michał Olszewski, Beata Tępińska, Jakub Cecelski, Kinga Mórawska, Karolina Sulkowska, Weronika Pakieła, Michał Zduńczyk, Liwia Sulińska;

- pracę w Samorządzie Uczniowskim: Alicja Koszczuk, Magdalena Petrykowska, Zuzanna Prószyńska;

- pracę wolontariacką i zaangażowanie w działalność Szkolnej Drużyny PCK im. Adama Jaworskiego: Klaudia Browarek, Alicja Budka, Ewelina Hoffman, Adam Urbański, Emilia Zielińska, Joanna Cholewińska, Agnieszka Czarnecka, Marta Krokosz, Zuzanna Lewandowska, Zuzanna Prószyńska, Julia Skierska, Julia Wilkowska.

Super czytelnikiem roku szkolnego 2018/2019 został Michał Olszewski.

Pani dyrektor Ewa Jancewicz słowa wdzięczności skierowała również do rodziców, dziękując im za życzliwość, współpracę i zaangażowanie w życie szkoły, a w szczególności za pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych. Indywidualne podziękowania otrzymali: państwo Milena i Michał Petrykowscy, pani Ewa Zduńczyk, pani Beata Okraszewska.

Na zakończenie uroczystości pani dyrektor Ewa Jancewicz życzyła wszystkim, by nadchodzący czas wakacji był pełen niezapomnianych wrażeń, czasem wytchnienia od nauki i pracy w otoczeniu przyrody oraz nabierania sił do podejmowania nowych wyzwań.

Klip promocyjny szkoły

sierpień 2019

Copyright © 2019 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.