Jury w składzie:

Przewodnicząca – s. Dominika Dudzik CSP – kierownik sekretariatu Wydziału Katechetycznego, Diecezjalny Wizytator Nauki Religii,

Członkowie: Joanna Banasiak, Dyrektor Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego w Płocku; Małgorzata Bielak, pracownik Działu Informacji Bibliograficznej i Regionalnej Książnicy Płockiej

zdecydowało przyznać 1. miejsce Liceum Ogólnokształcącemu im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

W konkursie rywalizowało aż 12 zespołów z Płocka, Bieżunia, Sierpca, Rypina, Starych Proboszczewic, Dąbrowy i Łącka. Poziom występów był bardzo wysoki. Młodzi aktorzy dostarczyli wielu emocji.

Był teatr cieni, gra na instrumentach, taniec. Przede wszystkim jednak inscenizacje zawierały mądre przesłania, oryginalne ujęcia historii świętych i symbolikę. Nagrodą dla zwycięzców był dron, książki i plecaki.

Zdobywcy pierwszego miejsca to uczniowie klas pierwszych: Alicja Lewandowska (kl. 1 e), Weronika Siwińska (kl. 1e), Piotr Czajkowski (kl. 1c), Mateusz Motylewski (kl. 1c), Iza Wiśniewska (kl. 1a), Agnieszka Szczepaniak (kl. 1a), Julia Żuchowska (kl. 1a), Karolina Krajewska (kl. 1g), Konrad Rostkowski (kl. 1b).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Archiwum Książnicy Płockiej, LO

Klip promocyjny szkoły

luty 2020

Copyright © 2020 Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu Rights Reserved.