• Telefon i FAX

Fax 024-275-22-72

Home Aktualności Wydarzenia 2008/2009 Zakończenie roku szkolnego 2008/2009
Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

Uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas I i II w  Liceum odbyła się o godzinie 9.00.Po przywitaniu zaproszonych gości i wprowadzeniu sztandaru szkoły wszyscy wspólnie odśpiewali hymn narodowy. Młodzież podziękowała nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowanie. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom promocji do klasy programowo wyższej, a gronu pedagogicznemu podziękowała za całoroczną pracę. Następnie uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce oraz  mieli wzorową frekwencję, otrzymali dyplomy uznania.  Laureaci konkursów, olimpiad, zawodów sportowych oraz uczniowie szczególnie zaangażowani w pracę na rzecz innych i szkoły również zostali uhonorowani nagrodami..

Po uroczystym zakończeniu wychowawcy wraz z uczniami udali się do sal lekcyjnych na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania.