Drogi Ósmoklasisto!

Czy wciąż jeszcze zastanawiasz się, która szkoła sprosta Twoim oczekiwaniom?
Czy wiesz, o czym marzą absolwenci szkół podstawowych?
Gdzie zdobędziesz rzetelną wiedzę i znajdziesz wspaniałych przyjaciół?
W którym liceum spotkasz wyrozumiałych nauczycieli, wspierających Cię w przyswajaniu nowych umiejętności?
W którym liceum zdobędziesz gruntowną wiedzę?
W którym liceum nauczysz się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych?
W którym liceum panuje przyjazna atmosfera?
W którym liceum rozwiniesz swoje pasje, zainteresowania?
Które liceum najlepiej przygotuje do podjęcia studiów oraz kariery zawodowej?

Drogi Ósmoklasisto!

Czy wciąż jeszcze zastanawiasz się, która szkoła sprosta Twoim oczekiwaniom?
Czy wiesz, o czym marzą absolwenci szkół podstawowych?
Gdzie zdobędziesz rzetelną wiedzę i znajdziesz wspaniałych przyjaciół?
W którym liceum zdobędziesz gruntowną wiedzę?
W którym liceum nauczysz się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych?
W którym liceum panuje przyjazna atmosfera?
W którym liceum rozwiniesz swoje pasje, zainteresowania?
Które liceum najlepiej przygotuje do podjęcia studiów oraz kariery zawodowej?

Rozumiemy Twoje dylematy!

Może wyboru pomoże Ci dokonać nasz absolwent – Sebastian Szmigielski, obecnie pracownik Facebooka na stanowisku Agency Partner!

Pan Sebastian ukończył nasze Liceum w 2004 roku. W Facebooku pracuje od 2011 roku. Jego zadaniem jest budowanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami z regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Nadal masz wątpliwości.
Może wyboru pomoże Ci dokonać nasz absolwent z roku 1997 – Wojciech Tyndorf, obecnie Dyrektor ds. Kontraktowania Produktu w jednej z największych polskich firm turystycznych.

Posłuchaj!

A może wyboru pomoże Ci dokonać nasz absolwent z roku 2012 – Jakub Tyburski, obecnie nauczyciel akademicki, na stanowisku asystenta badawczo-dydaktycznego Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

Nadal masz wątpliwości.
Może wyboru pomoże Ci dokonać nasz absolwent z roku 2008 – Dawid Jędrzejak, wykładowca w Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach, Filia w Dublinie; nauczyciel w Polskiej Szkole IDEA w Athlone; doktorant na kierunku historia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Posłuchaj!

Może wyboru pomoże Ci dokonać nasz absolwent z roku 2015 – Kamil Frątczak, obecnie aktor Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

Posłuchaj!

Może wyboru pomoże Ci dokonać Marzanna Graff – nasza absolwentka, a obecnie aktorka, scenarzystka, pisarka.

Posłuchaj!

Może wyboru pomoże Ci dokonać Piotr Nawrocki – absolwent LO Sucharskiego z roku 2012, Politechniki Warszawskiej (kierunek: Lotnictwo i Kosmonautyka na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa). Obecnie pracuje jako Product manager w firmie Codility z zespołem developerskimi oraz z klientami z największych firm informatycznych na świecie: Microsoft, Amazon, Intel.

Posłuchaj!

Może wyboru pomoże Ci dokonać Agnieszka Jankiewicz – absolwentka LO Sucharskiego, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (mgr filologii angielskiej i filologii rosyjskiej). Obecnie nauczyciel anglojęzyczny w Przedszkolu Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o.

Posłuchaj!

Może wyboru pomoże Ci dokonać Katarzyna Wal –  absolwentka LO Sucharskiego (rocznik 2010), bydgoskiego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i niemieckiej PopAkademie w Mannheim. Obecnie pracuje jako German Speaking Manager w firmie Lifeplus. W wolnym czasie poświęca się swojej muzycznej pasji i komponuje dla formacji „CymphoniK”.